Грчка торта

450 ден1,600 ден

Опис

Премиум торта. кори од белка и ореви филувани со мнооогу ореви и топчиња чоколадо.

Производот содржи:

  • јајца
  • млеко
  • ореви
  • чоколадо

Температура на чување: +5 °C
Рок на употреба: 7 дена

Clear

Повеќе информации

Големина

15 парчиња, 20 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 40 парчиња, 50 парчиња, 60 парчиња

SKU: 2579-MK9100 Категорија: