Сникерс торта

380 ден1,450 ден

Опис

Направена по оригинален рецепт. Комбинација од слој на карамела, црно чоколадо, кикирики, збогатен со ванила фил.

Производот содржи:

  • јајца
  • млеко
  • карамела
  • кикирики
  • ванила
  • чоколадо

Температура на чување: +5 °C
Рок на употреба: 7 дена

Clear

Направена по оригинален рецепт. Комбинација од слој на карамела, црно чоколадо, кикирики, збогатен со ванила крем.

Повеќе информации

Големина

15 парчиња, 20 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 40 парчиња, 50 парчиња, 60 парчиња

SKU: 2579-MK98-1-1-1-1-1-1-1-1 Категорија: