• Ројал торта

  440 ден1,950 ден

  Опис Торта со оригинален вкус кој се издвојува од сите останати торти. Се прави со три различни типови на чоколадо. Производот содржи: 3 видови чоколадо какао јајца млеко Температура на…

  Избери опции
 • Киндер торта

  440 ден1,950 ден

  Опис Комбинација на чоколаден и ванила фил збогатени со мелен лешник, крем бабани и еурокрем. Производот содржи: јајца млеко ванила чоколадо лешници крем банани Температура на чување: +5 °C Рок…

  Избери опции
 • Чоколадна торта

  440 ден1,950 ден

  Опис Торта со оригинален вкус којЗа љубителите на вистинска чоколадна торта, направена од кори од белка и какао, премачкани со слој вистинско чоколадо и чоколаден фил збогатен со ореви и…

  Избери опции
 • Домашна торта

  440 ден1,950 ден

  Опис Изработена од кори од белка со ореви, чоколаден и ванила фил, збогатени со (бадеми/лешници) и ореви и допринесуваат за познатиот богат и силен вкус на Домашната торта. Производот содржи:…

  Избери опции
 • Дипломат торта

  550 ден2,100 ден

  Опис Премиум торта. Волшебен вкус на црна и бела белгиска чоколада Производот содржи: јајца млеко 2 видови премиум чоколада ореви Температура на чување: +5 °C Рок на употреба: 7 дена

  Избери опции
 • Чоко малина торта

  440 ден1,950 ден

  Опис Чоколадни кори и чоколаден фил за вистинско чоколадно задоволство освежено со малини. Производот содржи: малини какао јајца млеко чоколадо ореви вишни. Температура на чување: +5 °C Рок на употреба:…

  Избери опции
 • Нестле торта

  440 ден1,950 ден

  Опис Совршена комбинација кори од белка и мелен лешник и фил од парчиња бело чоколадо и дробени лешници. Производот содржи: лешници бела чоколада јајца млеко Температура на чување: +5 °C…

  Избери опции
 • Капри торта

  440 ден1,950 ден

  Опис Освешителна комбинација на ванила фил и и чоколаден фил со јагоди. Производот содржи: јајца млеко јагоди ореви ванила чоколадо Температура на чување: +5 °C Рок на употреба: 7 дена

  Избери опции
 • Кралска торта

  550 ден2,100 ден

  Опис Премиум торта. Комбинација од три различни фила. Првиот со парчиња црно и бело чоколадо, вториот со крем од ванила и третиот со мелени ореви. Производот содржи: 2 видови чоколада…

  Избери опции
 • Рафаело торта

  440 ден1,950 ден

  Опис Комбинација на ванила, лешник, бело чоколадо и кокос. Производот содржи: jајца млеко лешници ванила кокос. Температура на чување: +5 °C Рок на употреба: 7 дена

  Избери опции
 • Малина торта

  440 ден1,950 ден

  Опис Освежителна комбинација на ванила и чоколаден фил збогатени со малини. Производот содржи: малини ванила чоколадо ореви јајца Температура на чување: +5 °C Рок на употреба: 7 дена

  Избери опции
 • Грчка торта

  550 ден1,950 ден

  Опис Премиум торта. кори од белка и ореви филувани со мнооогу ореви и топчиња чоколадо. Производот содржи: јајца млеко ореви чоколадо Температура на чување: +5 °C Рок на употреба: 7…

  Избери опции
 • Шери торта

  440 ден1,950 ден

  Опис Неодолив вкус на вишни, чоколадо во комбинација со рум. Производот содржи: рум вишни млеко јајца чоколадо. Температура на чување: +5 °C Рок на употреба: 7 дена

  Избери опции
 • Овошна торта

  440 ден1,950 ден

  Опис Овошна торта со ванила фил, парчиња праска, ананас и вишна, и кори од белка и ореви. Производот содржи: јајца млеко ореви праска ананас вишни Температура на чување: +5 °C…

  Избери опции
 • Лешник торта

  440 ден1,950 ден

  Опис Богат кремаст фил од чоколадо и изобилство сецкани лешници, со кори од белка и мелен лешник и орев. Производот содржи: јајца, млеко лешници ореви ванила чоколада Температура на чување:…

  Избери опции
 • Сникерс торта

  440 ден1,950 ден

  Опис Направена по оригинален рецепт. Комбинација од слој на карамела, црно чоколадо, кикирики, збогатен со ванила фил. Производот содржи: јајца млеко карамела кикирики ванила чоколадо Температура на чување: +5 °C…

  Избери опции
 • Карамел торта

  440 ден1,950 ден

  Опис Кори од карамелизиран лешник и мед, и ванила фил збогатен со карамела и печен бадем. Производот содржи: јајца млеко ванила карамела бадем Температура на чување: +5 °C Рок на…

  Избери опции
 • Ресана торта

  500 ден1,950 ден

  Опис Премиум торта. Ванила крем со ресани збогатен со портокал за вистинско освежување. Производот содржи: Ресани ванила портокал јајца млеко Температура на чување: +5 °C Рок на употреба: 7 дена

  Избери опции